مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آنلاین بهترین سنگ مرمریت جیرفت

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید آنلاین سنگ مرمریتبهترین سنگ مرمریتسنگ تایل مرمریت جیرفت
سنگ مرمریت جیرفت

خرید آنلاین بهترین سنگ مرمریت جیرفت با رنگ های کرم و زیتونی از طریق وب سایت و با مشاوره کارشناسی برای کلیه کارخانجات و پروژه ها مقدور شده است.

دیواره های داخلی و سنگ فرش داخل ساختمان با استفاده از سنگ مرمریت جیرفت انجام می شود و به جهت رنگ زیبایی که دارد شناخته شده است. سنگ مرمریت جیرفت در ابعاد تایل تولید و فرآوری می شود. سنگ مرمریت جیرفت به صورت آنلاین به بهترین شکل ممکن عرضه می شود و خرید آنلاین سبب می شود که سنگ مرمریت جیرفت را به بهترین قیمت و با کمترین و ارزان ترین قیمت تهیه کنید.

خرید آنلاین سنگ مرمریت

سنگ مرمریت مانند سنگ تراورتن از جمله سنگ های ساختمانی و تزئینی است که برای پروژه های بسیاری مورد مصرف قرار می گیرد. از ویژگی های سنگ مرمریت جیرفت می توان به عدم وجود خلل و فرج اشاره کرد و از طرفی استحکام و انسجام بالا و صیقل پذیری و مقاومت بالا در برابر حرارت آن را به سنگی مناسب برای دکوراسیون داخلی و همچنین برای کف تبدیل کرده است و البته سنگ مرمریت برای ساخت پله و پاگرد و ستون بسیار مناسب است.

سنگ مرمریت جیرفتهمکاران ما در این مجموعه آمادگی دارند که خرید آنلاین سنگ مرمریت را به بهترین قیمت از این طریق انجام دهید و مناسب ترین قیمت سنگ تایل را به شما ارائه می کنند.

 

بهترین سنگ مرمریت

می توان گفت که سنگ مرمریت جیرفت کرمان که رنگ و نقش های بسیار زیبا دارد و جلای بی نظیری هم دارد از بهترین سنگ های مرمریت ایران شناخته می شود. مرمریت در ردیف سنگ های نرم است و پس از این که صیقل داده شد جلای بسیار زیبایی پیدا می کند. مرمریت برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است و طراحان و معماران از آن استفاده بسیاری می کنند. امکانات و طرح هایی که می توان با سنگ مرمریت تولید کرد بسیار زیاد است.

سنگ مرمریت جیرفت

از جمله مهمترین و شناخته شده ترین سنگ های مرمریت ایران دهبید؛ کاشمر؛ آباده؛ گندمک و صلصالی؛ بجیتان؛ خوی؛ هرسین و ارومیه و بسطام نام برد. این سنگ ها به رنگ های فراوانی از تیره تا روشن مانند سفید؛ قرمز؛ کرم و قوه ای و خردلی و صورتی و مشکی یافت می شود. مرمریت از مقاومت بالایی برخوردار است و این سنگ در اجرای کف واحدهای مسکونی از مقبولیت بالایی برخوردار است.

سنگ تایل مرمریت جیرفت

سنگ های مرمریت به علت ماهیت آهکی خود دارای جذب آب بالایی هستند. این سنگ ها در مکان های عمومی مانند سرویس های بهداشتی و آشپزخانه و حمام توصیه نمی شود.

سنگ مرمریت جیرفت

سنگ مرمریت در برابر عوامل جوی مانند سرما و گرما و هوازدگی مقاومت کمتری نسبت به تراورتن دارد. سنگ های مرمریت در فضاهای خارجی ساختمان و مکان هایی که در برابر انبساط و انقباض همیشگی قرار دارند توصیه نمی شوند.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید