مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کوپ تراورتن عباس آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کوپ سنگ چیست؟خرید کوپ تراورتن معادن ایران برای صادراتنحوه فروش و پیش خرید سنگ تراورتن
معدن عباس آباد

کوپ تراورتن عباس آباد از جمله سنگ های بسیار شناخته شده و مورد استقبال است که با رنگ های متنوع و درجه بندی کیفی به فروش می رسد.

بیشتر مصارف عمده و یا صادرات از طریق سفارش خرید به صورت کوپ سنگ تراورتن است. از جمله سنگ های تراورتن مشهور می توان به تراورتن عباس آباد، حاجی آباد، دره بخاری و کاشان اشاره کرد.

کوپ سنگ چیست؟

کوپ سنگ همان بلوک های  سنگ های ساختمانی است که بعد از برش و استخراج سنگ از دل کوه ها و معدن ها که با استفاده از وسیله ای به نام سیم برش و دستگاه های پیشرفه که سنگ هارا به شکل مکعب یا مکعب مستطیل در می آورد که به این سنگ ها کوپ گفته می شود. سنگ ها به طور مستقیم در کارخانه ها عرضه می شود و کارخانجات ها به دنبال انواع کوپ ها که از نظر رنگ ها و کیفیت های متفاوت هستند.

تراورتن حاجی آباد
تراورتن حاجی آباد

کوپ سنگ بر حسب درجه و کیفیت به چند دسته تقسیم می شود:

  1.  تک کوپ
  2. دو کوپ
  3. سه کوپ
  4. لاشه

در کارخانه های سنگ بری با استفاده از کوپ سنگ ها از بریده و پلاک را تولید می کنند.

  حمل و نقل کوپ  چگونه است؟

سنگ کوب را توسط ماشین آلاتی مانند لودر و بولدوزر روی تریلی بارگیری می کنند و به  کارخانه های سنگبری برای برش کاری سنگ های خام ارسال می گردد .

تنها نکته ای که برای برش کاری این نوع سنگ هاست ابعادی است که آن ها برش می دهند.

چرا ابعاد این سنگ های کوپ بزرگتر باشد ارزش آن برای سنگبری ها بیشتر است؟ 

به خاطر این که سنگ های کوپ دارای ابعاد بزرگ را می توان در هر ابعادی برش داد از سایز کوچک 40 طولی تا ابعاد اسلب . هرچه کوپ سالم تر باشد ابعاد بیشتری سنگ بریده تولید می شود و دور ریز سنگ کمتر می شود. از این لحاظ برای سنگبری یهتر است ابعاد کوپ بزرگتر باشد تا در هزینه هم مقرون به صرفه باشد.

خرید کوپ تراورتن معادن ایران برای صادرات

خرید و فروش کوپ تراورتن بیشتر برای صادرات است. کشورهای اروپایی و آسیایی و همچنین کشورهای همسایه ایران مصرف کننده عمده انواع سنگ ایران از جمله انواع تراورتن هستند.

تراورتن موج دار عباس آبادسنگ تراورتن دارای برتری ها و مزایای فراوان است که مورد استقبال قرار گرفته است.

برای فضاهای بیرونی ساختمان و همچنین برای کف و نمای ساختمان حتی به صورت تلفیقی از این سنگ استفاده می شود. کوپ تراورتن به صورت مستقیم از معدن استخراج می شود و بارگیری آن با شرایط مناسب و تحت قوانین گمرکی انجام می شود و به صورت مستقیم به بندر ارسال می گردد.

نحوه فروش و پیش خرید سنگ تراورتن

فعالیت سایت های مختلفی در زمینه خرید و فروش انواع سنگ تراورتن سبب شده است که خریدار با دقت و وسواس بیشتری دست به انتخاب بزند. میزان متراژ مصرفی و نوع و کیفیت سنگ و همچنین شهر و یا کشور مقصد و میزان تقبل هزینه ها از جمله عوامل تاثیرگذار در پیش خرید و یا خرید سنگ تراورتن عباس آباد است.

به درستی می توانید با کارشناسان مجموعه مشاوره و راهنمایی لازم برای خرید را انجام دهید. پیش خرید سنگ و انتخاب نمونه های مورد نیاز به صورت اینترنتی انجام می شود و می توانید با در نظر داشتن لیست قیمت ها و کیفیت هر سنگ، کوپ تراورتن عباس آباد مورد نیاز خود را ثبت سفارش نمایید.

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید